Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Kontenery magazynowe - budowa i zastosowanie

 

Kontenery magazynowe - często tym rodzajem kontenerów określane są kontenery morskie - zarówno 20 jak i 40 stopowe wykorzystywane „stacjonarnie” jak podręczne magazyny przez firmy produkcyjno handlowe lub firmy budowlane na placach budowy. Dzięki solidnej, odpornej na wandalizm konstrukcji doskonale zabezpieczą i ochronią przechowywane w nich towary i przedmioty. Kontenery magazynowe posiadają solidną podłogę – do ich wnętrza można wjechać wózkiem widłowym bez szkody dla niej, co znacznie ułatwia ich załadunek i korzystanie z nich.

kontenery magazynowe

 

 

Kontenery magazynowe

 

Firmy produkcyjno-handlowe używają kontenerów magazynowych do przechowania towarów i produktów oraz ew. do ich transportowania od klientów lub pomiędzy oddziałami produkcyjnymi firmy. Z kolei dla firm budowlanych kontenery magazynowe stanowią uniwersalny i podręczny, a zarazem przenośny magazyn na maszyny, narzędzia, materiały budowlane, które należy chronić przed wpływem czynników atmosferycznych. Na budowie znajduje się bardzo dużo wartościowych przedmiotów, maszyn, urządzeń które z oczywistych względów należy odpowiednio zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi lub dostępem do nich postronnych osób. Kontenery magazynowe świetnie nadają się do tego właśnie celu.

 

Kontenery magazynowe są czasami modyfikowane w celu dostosowania ich do określonych potrzeb – wśród najczęstszych przeróbek są to:

  • wykonanie niezależnej kompletnej instalacji elektrycznej w kontenerze magazynowym – instalacja taka składa się ze skrzynki rozdzielczej wraz z zabezpieczeniem przeciwporażeniowym, gniazdek, wyłączników i oświetlenia – instalacja oświetleniowa znacznie ułatwi korzystanie z kontenera w nocy, a instalacja zasilająca pozwala również wykorzystywać kontener np. jako podręczny warsztat.
  • wykonanie dodatkowych zabezpieczeń: zamknięć kontenera, krat w oknach i na drzwiach.
  • podział na część dla ludzi i część magazynową – w środku kontenera instaluje się dodatkową ściankę działową, w ścianach wycina się otwory na okno i drzwi wejściowe. Dostęp do części magazynowej odbywa się poprzez istniejące szerokie drzwi załadunkowe kontenera.
  • wykonanie dodatkowych otworów w ścianach kontenera w których montuje się następnie okna lub drzwi.

Kontenery magazynowe  sprzedawane w mielu mistach kraju jak: Warszawa, Rzeszów, Gdańsk, Katowice, Lublin, Kraków, Wrocław, Poznań i Białystok.

Kontenery magazynowe - zdjęcia

  

kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
kontenery magazynowe
drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito