Kontenery biurowe, sanitarne, budownictwo modułowe.
szukaj:
pl en de fr it no se fi dk cz sk hu ru ua lt by kz

Kontenery morskie - wynajem

 

Kontenery morskie – zaprojektowano do transportu towarów drogą morską oraz na naczepach samochodowych. Kontenery morskie są przystosowane do transportu różnorodnych towarów na długich trasach, we wszystkich strefach klimatycznych.

Zostały rozpowszechnione dzięki wymianie towarowej miedzy gospodarkami USA, Europy i Chinami, gdzie nowy kontener morski jest wypełniany towarem i drogą morką i lądową dostarczany przez pośredników do odbiorcy.

 

Wynajem kontenerów morskich rozpowszechnił się między innymi ze względu na ich solidne i trwałe konstrukcje, posiadające zabudowane boki oraz rozwierane drzwi, które ułatwiają załadunek towarów. Wynajęty kontener morski użytkowany jest jako tymczasowy magazyn na budowach, pełniąc rolę kontenera magazynowego

 

Kontenery morskie występują w kilku rodzajach i wymiarach – najbardziej popularne to kontenery tzw. kontenery 20 (dwudziestostopowe - ok. 6m długości) i kontenery 40 (czterdziestostopowe - ok. 12 m długości.   

 

Kontenery morskie wynajmujemy klientom z całego kraju. Wynajmowane kontenery morskie można z łatwością dostrzec w miastach  jak : Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Lublin, Białystok, Rzeszów, Toruń.

drukujdo góry strona główna
Copyright Weldon Sp. z o.o.
39-102 Brzezówka 90A, tel. 14 64-66-702 do 706
kontakt...

Ta strona używa plików cookies - więcej infomacji...

realization: ideo
powered by: CMS Edito